Synology D4ES02-4G | 4 GB | DDR4 | PC/server | Registered No | ECC Yes
- TootjadSynology
- Mudel: D4ES02-4G
- Saadavus: 2
-
330€
Synology D4ES02-4G | 4 GB | DDR4 | PC/server | Registered No | ECC Yes
| All | |
| ECC | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 11.00 mm |
| Gross height (mm) | 127.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 4 GB |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6872 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product name | D4ES02-4G |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |


